Başkent Magazin

İSTANBUL VE ANKARA SHOPFEST’TE BULUŞTU

Sinem Güven

İstanbul ve Ankara cemiyetinin önde gelen isimleri Sheraton Otel’de gerçekleşen ShopFest Girişimci Kadınlar Alışveriş Festivali’nde bir araya geldi.

ShopFest Girişimci Kadınlar Alışveriş Festivali, ünlü isimleri Başkent’te ağırladı. Sheraton Otel’de düzenlenen alışveriş festivaline aralarında Eski Türkiye Güzeli ve Hathi markasının sahibi Sinem Güven, modacı ve Chance by Emel Yıldırım markasının sahibi Emel Yıldırım ile ünlü iş adamı Doğan Gündoğdu’nun eşi, FC Scent firmasının sahibi Fulya Gündoğdu gibi isimler katıldı.

Giriş geliri yardıma muhtaç kadınlara
İstanbullu isimlerin yanı sıra Ankara cemiyetinden de çok sayıda isim etkinlikte stant açtı. Festivalin kapı girişinden elde edilen gelirin ise yardıma muhtaç kadınlara destek amacıyla kullanılmak üzere Kadın ve Gençlik Platformu Derneği’ne aktarıldığı bildirildi. Nurol Holding kurucularından Erol Çarmıklı’nın eşi Figen Çarmıklı‘nın ev sahipliğindeki etkinlik gün boyu sürdü.

Yoğun ilgi gösterildi
Ankara cemiyet hayatından yüzlerce davetlinin katıldığı etkinlikte, mücevherden modaya, güzellikten gastronomiye kadar birçok önemli firma ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu. Davetliler şık tasarımları yakından inceleyerek alışveriş yapmanın keyfini çıkardı. Konuklar kendi markalarıyla festivale İstanbul’dan katılan Sinem Güven, Emel Yıldırım, Fulya Gündoğdu’ya büyük ilgi gösterdi. Gün boyu süren alışveriş festivalinde defile heyecanı da yaşandı.

Fotoğraflar: