Başkent Magazin

KOLİLERİ KENDİ ELLERİYLE TAŞIDILAR

Altın Kalpler Gönüllü Yardım Oluşumu, kadın sığınma evlerindekiler için oluşturdukları yardım kolilerini sahiplerine ulaştırdı. Kadınlar kolileri kamyona tek tek kendileri taşıdı.

Eski Bakan Halit Dağlı’nın yardımsever eşi Şenay Dağlı’nın kurucu başkanlığını yaptığı Altın Kalpler Gönüllü Yardım Oluşumu yaptıkları yardımlara bir yenisini daha ekledi. Yardımsever kadınlar bir araya gelerek topladıkları bağış sonucu aldıkları erzakları koliler halinde Kadın Sığınma Evleri sakinlerine ulaştırdı.

Yeni Projeleri Konuştular
Altın Kalpler Gönüllü Yardım Oluşumu her ay gerçekleşen yardım organizasyonlarını büyüterek devam ettiriyor. Yıldız Adana Sofrası’ndaki yemekte buluşan kadınlar bir yandan bol bol sohbet ederken diğer yandan da yardım etkinliği düzenlemenin mutluluğunu yaşadı. Gelecekle ilgili yeni projeleri de planlayan kadınlar keyifli bir günü geride bıraktı. Etkinlikte konuşan Başkan Dağlı, “Onlar için gıda, giyecek ve temel ihtiyaç maddelerini bizzat arkadaşlarımızla beraber seçtik. Arkadaşlarımız sanki kendileri kullanacakmış gibi marketten itinalı bir şekilde aldı. Kadın Sığınma Evleri’ne yaptığımız yardımların yanı sıra öğrenciler içinde burs yardımlarımız bu ay da devam ediyor” diye konuştu. Altın Kalpler Gönüllü Yardım Oluşumu yaptıkları yardımları gelen görevlilere teslim ederek kolileri araçlara taşıdı.

Fotoğraflar: