Başkent Magazin

VAKKO’DAN BAHARA RENKLİ ‘MERHABA’

Vakko Kadın 2017 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu düzenlenen özel bir sunumla tanıtıldı. Ankara cemiyetinin modasever kadınlarının katıldığı etkinlikte, markanın yeni sezon ürünleri görücüye çıktı. Modellerin boy gösterdiği defilede kadınlar ürünleri yakından inceleme fırsatı buldu.

Avrupalı modeller sergiledi
Makanın Kavaklıdere mağazasında gerçekleşen etkinlikte çok sayıda moda tutkunu yer aldı. Gündüz saatlerinde gerçekleşen etkinlik kokteyl ile başladı, daha sonra sezona damga vuracak en çarpıcı trendlerin sunumuna geçildi. Avrupalı modellerin boy gösterdiği defilede şık tasarımlar kadınlarla buluştu. Baharın ve yaz aylarının vazgeçilmezi olan canlı renkler tasarımlardaki yerini alırken, kadınlar ürünleri modellerin üzerine inceleme fırsatı yakaladı. Bol bol modanın konuşulduğu davette, kadınlar markanın yeni sezon ürünlerini almayı da ihmal etmedi.

Bahara enerji dolu başlangıç

Kadınlar, 2017 İlkbahar-Yaz sezonunu doğanın huzurlu ve dinamik enerjisiyle karşılıyor. Sezon trendlerinin yer aldığı koleksiyonda 5 farklı temada günden geceye uzanan ve farklı zevklere hitap eden birbirinden özel seçenekler sunuluyor. Marka doğanın uyanışı, yeniden varoluş, optimizm, romantizm ve enerji dolu başlangıçlarla kadınları bu sezon bambaşka bir serüvenle buluşturuyor.

Fotoğraflar: