Başkent Magazin

STİL ÜZERİNE KEYİFLİ SOHBET

Moda bloggerları Yasemin Öğün ve Ayşegül Afacan Köksal, stil üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Kadınların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, ikili moda üzerine ipuçları verdi.

“Moda Tutkusu” blogları ile sosyal medyanın en çok takip edilen isimleri arasında yer alan Yasemin Öğün ve Ayşegül Afacan Köksal, Panora AVM’de Ankaralı kadınlarla buluştu. Kadınlara moda hakkında tüyolar veren ikili, sahneye davet ettikleri bazı konukların stillerini değerlendirdi.

“Kendinize yakışanı giyin”
Herkesin bir stilinin olduğunu vurgulayan ikili, izleyicileri sahneye davet ederek stilleri üzerinden değerlendirme yaptı. Sosyal medyada nasıl bilinir oldukları ile ilgili de bilgi veren Öğün ve Köksal, “Sosyal medyada kendiniz gibi olacaksınız” dedi. Yeni sezon trendleri ile ilgili tüyoları da AVM ziyaretçileriyle paylaşan moda bloggerları “Herkesin kendine yakışanı ve hissettiğini giymesi büyük önem taşıyor” diye konuştu. Çok sayıda moda tutkununun bir araya geldiği etkinlik, hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi. “Uzun görünmek istiyorsanız tek renk giyinin” diyen MyBestFriends markasının kurucuları, uluslararası platformda Türkiye’yi temsil eden bloggerlar arasında yer alıyor.

Fotoğraflar: