Bizimle İletişime Geçin!

Başkent Magazin

Başkent Magazin

DEFİLELİ YARDIM DAVETİ

Gökkuşağı Grubu

MAGAZİN

DEFİLELİ YARDIM DAVETİ

Gökkuşağı Grubu

Gökkuşağı Grubu

Emniyet Teşkilatı Mensupları Hanımları Yardımlaşma Derneği (EMHAYAD) şehit, gazi, malul ve vefat eden emniyet teşkilatı mensuplarının ailelerine destek sağlamak amacıyla yardım organizasyonu düzenledi.

Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi’ndeki davetin açılışı konuşmasını yapan EMHAYAD Genel Başkanı ve Emniyet Genel Müdürü Oğuz Kağan Köksal’ın eşi Olcay Köksal, etkinliklerine katkıda bulunan herkese teşekkürlerini iletti. Polis ailelerinin daha mutlu yaşamaları için büyük çaba harcadıklarını belirten Köksal, yardım etkinliklerinin aralıksız devam edeceğini söyledi. Eski Orman Bakanı Halit Dağlı’nın eşi ve Gökkuşağı Grubu Başkanı Şenay Dağlı ise gruplarının faaliyetlerinden bahsederek, yaptıkları işin gurur verici olduğunu ifade etti. Davete siyasetçi eşlerinin yanı sıra Başkent cemiyet hayatının tanınmış simaları katıldı. Hanımların hem yardım toplayıp hem de doyasıya eğlendikleri organizasyona renkli görüntüler hakimdi. Eski Türkiye Güzeli Mine Koldaş eline mikrofonu alıp şarkı söylerken Şenay Dağlı da Koldaş’ın şarkılarına danslarıyla eşlik ederek konukları sahneye davet etti.

330 piyango biletinin satıldığı çekilişte, derneğin yardım kampanyasına çok miktarda bağış toplandı. Kermesin en renkli bölümü ise modacı Mine Onay’ın tasarladığı kıyafetlerin sergilendiği defile oldu. Mankenler, Onay’a ait birbirinden şık tasarımların yer aldığı kıyafetleri başarıyla tanıttı. Onay’ın koleksiyonun da özellikle birbirinden şık kürkler dikkat çekiciydi. Defilenin sonunda mankenlerle birlikte katılımcıların karşısına çıkan Mine Onay’a katkısı nedeniyle Olcay Köksal tarafından bir teşekkür plaketi verildi.

Fotoğraflar:

Continue Reading
Bu haberi yorumlayın!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler

Facebook

To Top