Bizimle İletişime Geçin!

Başkent Magazin

Başkent Magazin

DEFNE JOY FOSTER’IN ÖLÜMÜ ŞÜPHE DOLU!

Defne Joy Foster "Şüpheli Ölüm"

MAGAZİN

DEFNE JOY FOSTER’IN ÖLÜMÜ ŞÜPHE DOLU!

Defne Joy Foster "Şüpheli Ölüm"

Defne Joy Foster "Şüpheli Ölüm"

Ünlü sunucu ve DJ Defne Joy Foster’ın ölümünden sonra yapılan açıklamalar ve verilen ifadelerde çok ciddi çelişkiler ortaya çıktı.

Dün gece bar çıkışı arkadaşının evine giden Defne Joy Foster, sabaha karşı ölü bulunarak tüm Türkiye’yi yasa boğmuştu. Bu talihsiz olaydan sonra gece birlikte olduğu arkadaşlarından gelen açıklamalar ve polise verilen ifadeler ise kafa karıştırır nitelikte…

“Kerem Halit Altan: “Mekandan 4 arkadaş ayrıldık.”, Tolga Karel: “Ellerim kırılsaydı da onu dün gece eve yalnız göndermeseydim.”

Avukatları eşliğinde polise ifade veren Altan, Defne Joy Foster ile akşam bir barda tanıştıklarını belirterek, gece geç saatlerde 4 arkadaş aynı taksiyle bardan ayrıldıklarını, daha sonra iki arkadaşlarını evlerine bıraktıktan sonra Caddebostan’da bulunan evine gittiklerini söyledi. Yemek olarak da zeytin ekmek yediklerini söyleyen Altan, daha sonra Defne Joy’un fenalaştığını ve burnundan kan geldiğini açıkladı. Bu olaydan sonra kendisinin Foster’a yardım getirmek için dışarı çıkarak, yakındaki bir klinikte doktor aradığı ancak bulamadığı, daireye geri döndüğünde de Foster’ı baygın halde bulduğu öğrenildi. Bunun üzerine Altan’ın ambulans çağırdığı, gelen sağlık ekiplerinin yaptığı inceleme sonucu ise Foster’ın öldüğünün anlaşıldığını bildirdi.

Ünlü oyuncu Tolga Karel’in ise “Dün gece beraber eğlenmeye gittik, son derece keyifli ve iyiydi. Gece boyunca hiçbir anormal durum yoktu. Bir süre sonra o ayrıldı… Ayrılırken eve gidip dinlenmesini söyledim ve ayrıldık. Sabah haberi duyduğumda inanamadım. Ellerim kırılsaydı da onu dün gece eve yalnız göndermeseydim.” açıklamasını yapması Altan’ın “Mekandan 4 arkadaş ayrıldık.” ifadesini yalanlar nitelikteydi.

“Sağlık Müdürlüğü: Kayıtlarımızda konuyla ilgili hiçbir ihbar bulunmamaktadır.”

Ayrıca Sağlık Müdürlüğü’nün 112 Acil Yardım Servisi’nde böyle bir kayıta rastlanmadığını bildirerek; ‘Kayıtlarımızda konuyla ilgili hiçbir ihbar bulunmamaktadır. Olayla ilgili olarak 112 Acil Servis aranmamıştır. Görevlerini üstün bir çalışma temposu içerisinde yerine getirmeye çalışan 112 Acil Servis çalışanlarının moral ve motivasyonları, medyada çıkan bu tarz haberlerden olumsuz etkilenmektedir. Bu konuda tüm basın ve yayın organlarının desteğini bekliyoruz. Defne Joy Foster’ın vefatından dolayı üzüntülerimizi belirtir, yakınlarına ve sevdiklerine başsağlığı dileriz.” açıklamasında bulunması ise bir diğer kafa karıştıran olay oldu.

Tüm bu çelişki dolu açıklamaların ardından gerçeğin ne olduğu ise merak konusu oldu.

Haber: Çağatay Aytaç

Continue Reading
Bu haberi yorumlayın!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler

Facebook

To Top