Bizimle İletişime Geçin!

Başkent Magazin

Başkent Magazin

2011 BAŞKENT MODA GÜNLERİ

2011 Başkent Moda Günleri

MAGAZİN

2011 BAŞKENT MODA GÜNLERİ

2011 Başkent Moda Günleri

2011 Başkent Moda Günleri

Ankara Giyim Sanayicileri Derneği’nin geleneksel olarak düzenlediği Başkent Moda Günleri’nin 21.si Ankara Sheraton Otel’de düzenlenen defile ile başladı. Aralarında Çağla Şikel, Ece Gürsel, Şenay Akay ve Merve Büyüksaraç gibi ünlü mankenlerin bulunduğu defile her yıl olduğu gibi yine Yasin Soy imzası taşıyordu.

Yılda iki kez düzenlenen ‘Uluslararası Başkent Moda Günleri’, 2011 yılında da cemiyet ,iş ve siyaset dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Defileyi izleyenler arasında Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, ünlü organizatör Erkan Özerman, Türkiye Genç İşadamları Derneği Ankara Şube Başkanı Barış Aydın, AK Parti Yaşlılar Komisyonu Başkanı Aynur Gültekin, Türk Kızılayı Yenişehir Şube Başkanı Gönül Atamer, AK Parti İl Kadın yönetim Kurulu üyesi Aynur Yurdakul, Başankader Genel Sekreteri Arzu Dinç ve Kültür Bakanlığı’ndan birçok üst düzey yönetici katıldı.

Ünlü modacı Abdullah Öztoprak’ın tasarladığı birbirinden renkli kıyafetlerin sergilenmesi ile başlayan defile daha sonra Başkentli tekstil firmalarının yeni sezon koleksiyonlarının tanıtımı ile devam etti. Tasarımların sergilenmesinin ardından ünlü sanatçı Banu Zorlu podyuma çıkarak şarkılarını seslendirirken davetlilerden de büyük alkış toplamayı başardı.

Haber – Fotoğraflar: Çağatay Aytaç

Fotoğraflar:

Continue Reading
Bu haberi yorumlayın!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler

Facebook

To Top