Bizimle İletişime Geçin!

Başkent Magazin

Başkent Magazin

SEZONU EĞLENEREK KAPATTILAR

"Deniz Yıldızı" ve "Unutma Beni"

MAGAZİN

SEZONU EĞLENEREK KAPATTILAR

Fox Tv’nin reyting rekortmeni dizilerinden “Deniz Yıldızı” ve “Unutma Beni” çekimlerini bitirdikleri sezon finalleri sonrasında tam kadro bir araya gelerek eğlence dolu bir geceye imza attılar. Çekimleri Ankara’da yapılan ve 22 ülkede yayında olan “Deniz Yıldızı” ve “Unutma Beni” dizilerinin oyuncuları ve kamera arkasında görev üstlenen set ekibi sezon yorgunluğunu doyasıya eğlenerek üzerlerinden attı.

Fox Tv Ceo’su Pietro Vicari’nin Açılış Konuşması Büyük Alkış Topladı…

Ankara Atlı Spor Kulübü Lokali’nde düzenlenen geceye Fox Tv Ceo’su Pietro Vicari ve yapımcı Nilgün Sağyaşar’ın yanısıra dizilerin ünlü oyuncuları da katıldı. Gecenin açılış konuşmasını yapmak üzere sahneye çıkan Pietro Vicari konuşmasını Türkçe yaparak geceye katılan tüm ekibin sempatisini kazandı ve büyük alkış topladı.

Dizinin Kötü Karakteri Yiğit’ten Yeni İmaj…

“Deniz Yıldızı” dizisinin kötü doktoru Özgün Çoban’ın yeni imajı davete katılan herkesin beğenisini topladı. Gece boyu bitmek bilmeyen enerjisi, neşeli ve renkli karakteriyle sahneden hiç inmeyen Özgün Çoban, geceye damgasını vuran isim oldu…

Hazal Filiz Küçükköse Göz Kamaştırdı…

“Deniz Yıldızı” dizisinin eski oyuncularından ve çok yakında gösterime girecek olan “Kalbim Seni Seçti” dizisinin genç ve güzel oyuncusu  Hazal Filiz Küçükköse geceye dizinin bir başka başarılı oyuncusu Tuan Tunalı ile katılırken, tüm güzelliği ve zarafetiyle göz kamaştırdı.

Bu güzel gecede müzikler eşliğinde doyasıya eğlenip dans eden oyuncular ve set ekibi Başkent Magazin için poz vermeyi de ihmal etmedi.

Haber – Fotoğraflar : Çağatay Aytaç

Fotoğraflar:

Continue Reading
Bu haberi yorumlayın!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler

Facebook

To Top