Bizimle İletişime Geçin!

Başkent Magazin

Başkent Magazin

BİLKENTTE SEÇKİN DÜĞÜN

Havuz başında seçkin düğün

MAGAZİN

BİLKENTTE SEÇKİN DÜĞÜN

Havuz başında seçkin düğün

Havuz başında seçkin düğün

İhsan Doğramacı’nın yeğeni Sinan Çelebi ve Sevşen Çelebi’nin kızları Pınar Çelebi ile Melek Tosyalı’nın oğlu Elçim Tosyalı 5 yıllık birlikteliklerini Bilkent Otel’in havuz başında gerçekleşen şık törenle taçlandırdı. İkilinin düğün törenine çok sayıda seçkin konuk katılırken, şarkıcı Tan Taşçı ve güzel oyuncu Ceyda Ateş de davete katılanlar arasındaydı.

Geceye katılanlar arasında YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan ve eşi Kıvılcım Özcan, Ali doğramacı, Nurol Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Çarmıklı, Nurol Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erol Çarmıklı eşi Figen Çarmıklı ve Emel Doğramacı bulunuyordu.

Gece ikilinin nikah töreniyle başladı. Alkışlar eşliğinde nikah alanına geçen genç çifte nikah şahidi olarak Ali Doğramacı ve Nurettin Çarmıklı eşlik etti. Atılan imzaların ardından konuklar havuz başında yemeğe geçti. İkilinin havuz başındaki ilk dansları davetlilerden alkış topladı.

5 yıl önce arkadaşları aracılığıyla tanışan ikili 2 ay önce Irak’ta nişan yüzüklerini taktı. Çiçeği burnunda evliler balayını geçirmek için ise Maldivler’in yolunu tuttu.

Fotoğraflar:

Continue Reading
Bu haberi yorumlayın!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler

Facebook

To Top