Bizimle İletişime Geçin!

Başkent Magazin

Başkent Magazin

RUSLAR GÜZ BALOSUNDA

Rusların Güz Balosu

MAGAZİN

RUSLAR GÜZ BALOSUNDA

Rusların Güz Balosu

Rusların Güz Balosu

Rus Kültür Derneği tarafından geleneksel olarak düzenlenen “Güz Balosu” gerçekleşti. Rusya Büyükelçiliği rezidansında gerçekleşen renkli gecede Rus güzeller şıklıklarıyla göz doldurdu.

2004 yılında Rusya Büyükelçiliği’nin katkılarıyla, Türkiye’de yaşayan Rus vatandaşların sorunlarına destek sağlamak, Türkiye ile diyalogun gelişmesine katkıda bulunmak ve Rus dili ile kültürünü Türkiye’de yaymak amacıyla kurulan Rus Kültür Derneği, geleneksel “Güz Balosu” gerçekleşti. Rusya Büyükelçiliği rezidansında gerçekleşen renkli geceye ülkenin büyükelçisi Vladimir İvanovski ev sahipliği yaptı. Davete katılanlar arasında Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık da bulunuyordu.

Ankara’da yaşayan çok sayıda Rusya vatandaşının katıldığı baloda “Kadına Şiddete Karşı Uluslararası Dayanışma Günü” de ele alındı. Geniş bir katılımın olduğu gecede konuklar Rusya mutfağının lezzetlerini tatma imkanı elde etti. Baloya katılan Rus kadınlar ise güzellikleri ve şıklıklarıyla dikkat çekti. Davetin ilerleyen saatlerinde ise konuklar müzikler ve içkiler eşliğinde dans ederek eğlendi. DJ müzikleriyle parti havasına bürünen elçilik salonunda birbirinden renkli görüntüler oluştu. Gece, geç saatlere kadar devam etti.

 

Fotoğraflar:

Continue Reading
Bu haberi yorumlayın!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler

Facebook

To Top