Bizimle İletişime Geçin!

Başkent Magazin

Başkent Magazin

TED CUMHURİYET BALOSU

TED Cumhuriyet Balosu

MAGAZİN

TED CUMHURİYET BALOSU

TED Cumhuriyet Balosu

TED Cumhuriyet Balosu

Türkiye’nin en önemli eğitim kurumlarından biri olan Türk Eğitim Derneği’nin (TED) terör olayları ve Van depremi dolayısıyla ertelenen Cumhuriyet Balosu, geniş bir katılımla gerçekleşti. Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın yanı sıra siyaset, iş ve cemiyet hayatının ünlü isimlerini buluşturan baloda, Enbe Orkestrası eşliğinde sahneye çıkan dansçılar büyük alkış topladı.

 

Maddi olanaksızlıklar nedeniyle öğrenim göremeyen öğrencilere burs imkanı sağlamak amacıyla düzenlenen baloya, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Mustafa İsen, Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir ve eşi Gülseren Özdemir, Rönesans Holding Yönetim Kurulu Üyesi Önder Sürenkök ve eşi İnci Sürenkök’ün yanı sıra cemiyet hayatının tanınmış simaları katıldı.

 

Enbe Orkestrası ve dansçılar eşliğinde devam eden balo, renkli görüntülere sahne oldu. Dansçıların sergilediği performans, geceye katılan konuklar tarafından ilgiyle izlendi. Ayrıca geceye katılan eğitim gönüllüsü kadınlar, şıklık ve zarafetleriyle dikkat çekti.

 

Fotoğraflar:

 

Continue Reading
Bu haberi yorumlayın!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler

Facebook

To Top