Bizimle İletişime Geçin!

Başkent Magazin

Başkent Magazin

ANKARA KIZLARI 2011

Ankara Kızları 2011

MAGAZİN

ANKARA KIZLARI 2011

Ankara Kızları 2011

Ankara Kızları 2011

Ankara’nın ilk ve tek güzellik organizasyonu olan Ankara Kızları Güzellik Yarışması’nın üçüncüsü gerçekleştirildi. Gecede güzeller zorlu jüri karşısında ter dökerken, yarışmada birinci Ezgi Baran, ikinci Serra Sarıoğlu, üçüncü ise Şiir Yolaçan oldu.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Ankara Kızları Güzellik Yarışması, renkli görüntülere sahne oldu. Gecede Ankara kızları kalabalık ve tecrübeli isimlerden oluşan jüri karşısında ter döktü. Kokteylle başlayan gece, konukların salona geçmesiyle hızlandı. Birbirinden şık misafirler, heyecanla programı takip etti.

Jüride Tuğba Özay, Gizem Özdilli, Muammer Ketenci, Süha Alpaylı gibi ünlü isimler yer aldı. Güzeller, yarışmada farklı tasarımcıların ve markaların kıyafetlerini giyerek jüri karşısında performans sergiledi. Yarışmayı FashionOne Tv canlı yayınla verirken, çok sayıda basın mensubu da etkinliği takip etti. ATO Congresium’da gerçekleşen geceye katılan konuklar da şıklıkları ve güzellikleriyle Ankara Kızları’nı kıskandırdı.

Joker Ajans’ın düzenlediği yarışmanın finalinde ise heyecanlı bir bekleyiş vardı. Gecenin sunucuları Elit Çam ve Serkan Kızılbayır, dereceye giren kızları ve taçlarını takacak isimleri sahneye çağırdı. İlk olarak yarışmanın üçüncüsü Şiir Yolaçan, tacını ünlü oyuncu Nuri Alço’nun elinden aldı. Yarışmanın ikincisi Serra Sarıoğlu’na ise tacını ünlü modacı Muammer Ketenci verdi. Gecenin en güzel kızı olarak seçilen Ezgi Baran’a tacını Türkiye’deki güzellik yarışmalarının önemli ismi Süha Alpaylı takdim etti.

Etkinlikte ayrıca Gizem Özdilli ve Tuğba Özay sahne aldı. İkilinin seslendirdiği şarkılarla coşan katılımcılar keyifli bir gece geçirdi. Özdilli ve Özay’ın performansları salondan alkış almayı başardı.

 

Fotoğraflar:

Continue Reading
Bu haberi yorumlayın!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler

Facebook

To Top