Bizimle İletişime Geçin!

Başkent Magazin

Başkent Magazin

BİTTER 1 YAŞINDA

Bitter 1 Yaşında

MAGAZİN

BİTTER 1 YAŞINDA

Bitter 1 Yaşında

Bitter 1 Yaşında

1 yıl önce ilk sayısını çıkararak zorlu bir yarışa başlayan Bitter, kısa süre içinde Başkent cemiyetinin gözdesi olmayı başararak merakla takip edilen bir dergi haline geldi

 

Bitter’in Genel Yayın Yönetmeni ve İmtiyaz Sahibi olan başarılı gazeteci Levent Çelikay, uzun yıllar üstlendiği magazin muhabirliği ve ardından başarıyla yürüttüğü ünlü cemiyet dergisi Şamdan’ın Ankara temsilciliği görevinden sonra “Bitter” ismiyle cemiyetin karşısına çıktı. Zorlu bir sınav veren Çelikay, “Başkasını başkaları yapıyor, biz ‘başka’ yaptık” deyişiyle başarı dolu bir yılın altına imza attı.

 

Başkent magazin hayatına yeni bir soluk getiren Bitter, 7 kişiyle başladığı yolculuğa 1 yıl içinde kadrosuna kattığı birbirinden değerli isimlerle 17 kişiye ulaşarak devam ediyor. Gece gündüz demeden çalışan deneyimli muhabirler Selim İpekçi, Gökhan Renklioğlu, Emre Karaca ve Çiğdem Koyuncu ile adeta Ankara magazininin nabzını tutuyor.

 

İlk yaşına özel çıkardığı şubat sayısı ile cemiyetin en renkli simalarını bir araya getiren Bitter, özel sayısıyla adından oldukça söz ettireceğe benziyor. Aynaz Özlen Özkaşıkçı, Özge İçkale, Lerzan Barutoğlu, Ezgi Uzunöz, Gamze Cizreli, Zeynep Bekçioğlu ve Rasa Özçelik gibi isimleri yıl boyunca kapaklarına taşıyan dergi, bu ay çıkardığı özel sayısında tüm bu isimleri aynı karede topladı.

 

Ayrıca 2011’in son sürpriz transferini gerçekleştiren Bitter, Habertürk Gazetesi’nin başarılı yöneticilerinden Fırat Tur’u da kadrosuna katmayı başardı. Derginin yeni yayın koordinatörü olan Fırat Tur ile yoluna devam eden Bitter’e nice mutlu ve başarı dolu yıllar dileklerimizle…

İşte o kapaklar:

 

Continue Reading
Bu haberi yorumlayın!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler

Facebook

To Top