Bizimle İletişime Geçin!

Başkent Magazin

Başkent Magazin

BAŞKENT’TE YENİ “MODA”

Moda Dergi, yayın hayatına başladı

MAGAZİN

BAŞKENT’TE YENİ “MODA”

Moda Dergi, yayın hayatına başladı

Moda Dergi, yayın hayatına başladı

Ankara’nın yeni cemiyet ve aktüalite dergisi Moda Dergi, tecrübeli ekibiyle yayın hayatına başladı. İlk kapağına dünya evine yeni giren Türkiye’nin tescilli güzeli Hande Subaşı’nı taşıyan Moda Dergi, güzel oyuncuyla keyifli bir röportaja imza attı. 15 günde bir Başkent cemiyetiyle buluşacak olan dergiye ilgi büyük oldu.

İLK KAPAK: “HANDE ŞUBAŞI”

1984 yılında Ankara’da doğan Subaşı, 2005 yılında Miss Turkey Güzellik Yarışması’nı kazandı. Ününü ATV’de yayınlanan Elvada Rumeli isimli dizide canlandırdığı Vahide karakteriyle elde eden güzel oyuncu, Moda Dergi’ye de özel açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz aylarda iş adamı Can Tursan ile hayatını birleştiren güzel oyuncu, mutlu bir birlikteliklerinin olduğunu ve çocuk sahibi olmak istediklerini söyledi. Hande Subaşı, İstanbul’a yerleştikten sonra Ankara’yı özlediğini şu sözlerle anlattı: “Ankara’yı nostalji anlamında özlüyorum. Her şeyimden vazgeçip, farklı bir hayat seçtim ve İstanbul’a geldim. Şu an için Ankara’da yaşamak gibi bir planım yok ancak çocukluğum ve gençliğimin geçtiği şehir Ankara’yı özlüyorum.”

Fotoğraflar:

Continue Reading
Bu haberi yorumlayın!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler

Facebook

To Top