Bizimle İletişime Geçin!

Başkent Magazin

Başkent Magazin

ÇOCUKLAR İÇİN PODYUMA ÇIKTILAR

MAGAZİN

ÇOCUKLAR İÇİN PODYUMA ÇIKTILAR

ÇOCUKLAR İÇİN PODYUMA ÇIKTILAR

Sosyal yaşamın tanınmış simaları, SERÇEV’li çocuklar için podyuma çıktı.

Ankaralı modacı Ceren Can’ın tasarımlarının tanıtıldığı defileden elde edilen gelir engelli kız çocuklarının eğitimlerine harcanacak 


Başkent’te cemiyet hayatının katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projelerine de destek oluyor. Sosyal yaşamının önde gelen isimlerinin de üyeleri arasında olduğu Ankara İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Derneği ile Serebral Palsili Çocuklar Derneği (SERÇEV) ortaklaşa anlamlı bir etkinliğe imza attı. Etkinliğe katılan kadın konuklar, geliri engelli kız çocuklarına bağışlanacak defilede podyuma çıktı.

ALKIŞ ALDILAR

Filistin Caddesi’nde bir kafede düzenlenen etkinlik renkli anlara sahne oldu. Sosyal yaşamdan çok sayıda davetli, engelli çocuklar için bir araya geldi. Kokteyl eşliğinde sohbet eden konuklar, yaşanan sorunlara bir nebze de olsa çözüm üretmeye çalışmaktan memnun olduklarını ifade etti. Davet, Ankaralı modacı Ceren Can’ın yeni koleksiyonun tanıtıldığı bir defile ile devam etti. Tasarımları tanıtan cemiyet hayatından isimler, podyumdaki duruşlarıyla da büyük alkış aldı. Ankara İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Derneği Başkanı Sema Coşkun, davete katkıda bulunan herkese teşekkürlerini iletirken Modacı Ceren Can da böyle bir etkinliğin parçası olmaktan memnuniyet duyduğunu söyledi.

Fotoğraflar:

Continue Reading
Bu haberi yorumlayın!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler

Facebook

To Top