Bizimle İletişime Geçin!

Başkent Magazin

Başkent Magazin

NURUS’UN YENİ OFİSİ KOÇ KULELERİ’NDE

DAVET

NURUS’UN YENİ OFİSİ KOÇ KULELERİ’NDE

NURUS’UN YENİ OFİSİ KOÇ KULELERİ’NDE

Ünü ülke sınırlarını aşan mobilya markası Nurus, yeni mağazasını Söğütözü’nde yer alan Koç Kuleleri’nde açtı. Açılış davetine iş ve siyaset dünyasından çok sayıda konuk katıldı

.

Türkiye’nin en fazla tasarım ödülü alan markası Nurus, Söğütözü’nde yeni bir mağaza açtı. Mağazanın açılışına Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, AK Parti Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan, Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, Ankara Sanayi Odası Başkanı (ASO) Nurettin Özdebir ve Sinan Aygün’ün de aralarında bulunduğu siyaset ve iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı. Markanın Yönetim Kurulu Başkanı Güran Gökyay, “Başkent’in merkezinde, prestijli bir mekanında yer alan bu mağaza, bizim ‘amiral gemimiz’ olacak” dedi.

“KENDİ ŞEHRİMİZDE YATIRIM”


Markanın Yönetim Kurulu Başkanı Güran Gökyay açılışta yaptığı konuşmada, 1927 yılında Ankara’da başlayan yolculuğun Nurus’u bugün dünyada 50’ye yakın ülkede iş yapan global bir markaya dönüştürdüğünü söyledi. Gökyay, “Biz bir Ankara markasıyız. Ankara’dan çıkarak, dünyaya uzandık. 50 ülkeye ihracat yapan bir global marka olduk. Ankara markası olarak kendi şehrimize yatırım yapma kararı aldık. İnovatif yapımızı, tasarım gücümüzü, teknoloji ile mobilya birleşiminin sonuçlarını bu mağazamızda herkes yakından görebilecek” dedi. Konuşmaların ardından konuklar mağazayı gezdi. Tasarımlar hakkında bilgi alan davetliler ürünleri yakından inceledi. Firma, ofis yaşam alanlarından uçak koltuğuna kadar geniş bir ürün yelpazesini konuklarına sunuyor.

Fotoğraflar:

Continue Reading
Bu haberi yorumlayın!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler

Facebook

To Top