Bizimle İletişime Geçin!

Başkent Magazin

Başkent Magazin

ANGİAD’DAN 25.YILA ÖZEL ANLAMLI GECE

DAVET

ANGİAD’DAN 25.YILA ÖZEL ANLAMLI GECE

ANGİAD’DAN 25.YILA ÖZEL ANLAMLI GECE

Ankara Genç İşadamları Derneği, JW Marriott Otel’de şık bir davete imza attı. Derneğin 25. yılını kutlandığı gecede ünlü sanatçı Ebru Gündeş sahneye çıktı. Gündeş gecede sevilen şarkılarını iş adamları ve eşleri için söylerken geceden elde edilen gelir şehit aileleri ve Haleplilere aktarıldı.

“Hep birlikte olmalıyız”
Davetin ev sahipliğini ANGİAD 13. Dönem Başkanı Emre Altındağ ve yönetim kurulu üyeleri birlikte yaptı. Kokteylle başlayan gecede ekstra güvenlik önlemleri de alındı. Salon girişine bekleyen ‘bodyguard’lar dikkat çekti. Davetliler ilerleyen dakikalarda salondaki yerlerini aldı. Gecenin açılış konuşmasını yapan Başkan Altındağ, “ANGİAD aradan geçen 25 yıla sayısız başarı sığdırmış, Başkent’in ve ülkesinin sorunlarıyla yakından ilgilenmiş özel bir yapıdır. Derneğimizin siyasi ve ekonomik tutumları kamuoyunda ses getirmektedir. Bir avuç genç iş adamından 800 kişilik devasa bir topluluğa dönüşen bir derneğimiz var. Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Terör eylemleri asker ve polisimizin yanı sıra 79 milyon vatandaşımızı hedeflemektedir. Türkiye terör gruplarının ortak saldırısı altındadır. Bu nedenle hep birlikte olmalıyız” dedi. Konuşmaların ardından bazı dernek üyelerine ve sponsorlara teşekkür plaketi verildi.

Ebru Gündeş’ten romantik şarkılar
Gece, Osmanlı ve Cumhuriyet dönemi kıyafetlerinin sunulduğu defile ile devam etti. Mankenler ellerinde bayraklarla birbirinden farklı tasarımları davetlilerle buluşturdu. Defilenin hemen ardından sahneye şarkılarıyla gönüllere taht kuran Ebru Gündeş sahne aldı. Gündeş sevilen şarklılarını seslendirirken, konuklar da romantik şarkılara hep birlikte eşlik etti. Birlik ve beraberliğin vurgulandığı geceden elde edilen gelir şehit aileleri ve Haleplilere bağışlanacak.

Fotoğraflar:

Continue Reading
Bu haberi yorumlayın!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler

Facebook

To Top