Bizimle İletişime Geçin!

Başkent Magazin

Başkent Magazin

ÜNLÜ TASARIMCI MÜCEVHERLERİNİ SERGİLEDİ

DAVET

ÜNLÜ TASARIMCI MÜCEVHERLERİNİ SERGİLEDİ

ÜNLÜ TASARIMCI MÜCEVHERLERİNİ SERGİLEDİ

Ünlü mücevher tasarımcısı Sevan Bıçakçı, Ankara’daki ilk mağazası açtı. Bıçakçı çok sayıda davetlinin katıldığı etkinlikte tasarımları hakkında bilgi verdi.

Türkiye’den Hollywood’a kadar dünyanın bir çok yerinde üne kavuşan Sevan Bıçakçı, Ankara’daki ilk mağazasını Arjantin Caddesi’nde açtı. Açılış davetine katılan cemiyet hayatının tanınmış simaları, ürünleri yakından inceleyerek Bıçakçı’dan koleksiyon hakkında bilgi aldı.

Her üründen bir adet üretiliyor
Gündüz saatlerinde başlayan etkinlikte kadınlar ünlü tasarımcıyla buluşma fırsatı yakaladı. Davetliler bir yandan ürünleri incelerken, diğer yandan da tasarımlar hakkında bilgi aldı. Yüzük, bileklik, kolye, küpe gibi aksesuarlara kendi yorumunu katarak dünya çapında adı duyulan ünlü tasarımcının ürünleri de tamamen el işçiliğine dayanıyor. Bir eser için en az 3 ay uğraştığını ifade eden Bıçakçı, “Tasarımlarım büyük emek sonucunda ortaya çıkıyor. Kişiye özel tasarım kesinlikle yapmıyorum. Çünkü benim ve çocuğumun hayalinde olmayan bir tasarımı sırf başkası istediği diye yapmam kendime haksızlık yapmışım gibi hissettiriyor” dedi. Tasarımlarını Ankaralılarla buluşturmaktan büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Bıçakçı, her üründen sadece tek adet ürettiklerini belirterek ürünlerinde çeşitli temalar kullandıklarını ve hikayeler anlattığını söyledi.

Fotoğraflar:

Continue Reading
Bu haberi yorumlayın!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler

Facebook

To Top