Bizimle İletişime Geçin!

Başkent Magazin

Başkent Magazin

VİLLA RESTAURANT’TA RENKLİ ALIŞVERİŞ ŞENLİĞİ

MAGAZİN

VİLLA RESTAURANT’TA RENKLİ ALIŞVERİŞ ŞENLİĞİ

VİLLA RESTAURANT’TA RENKLİ ALIŞVERİŞ ŞENLİĞİ

Aralarında Arjantin22, Utin NYC, Sorbe, Mehry Mu, Esra İnceefe, Elvan Tığlıoğlu, Melda Aksu gibi ünlü marka ve tasarımcıların bulunduğu alışveriş şenliği Ankara sosyal hayatının ünlü isimlerini buluşturdu.

Villa Restaurant’ta gerçekleşen davete Ankara cemiyet hayatının önde gelen isimleri akın etti. Alışveriş şenliğine özel indirimler ile sıcak şarap ve özel ikramların yer aldığı etkinliğe katılan davetliler hem alışveriş yapma imkanı hem de ünlü tasarımcılarla 2017 kış kreasyonları hakkında sohbet etme imkanı buldu.

Ünlü Türk markalarının birbirinden şık tasarımları Ankara’ya geldi. Arjantin 22 Boutique’in sahibi Nilüfer Aksoy’un ev sahipliğinde alışveriş tutkunlarının büyük ilgi gösterdiği şenliğe aralarında Bilge Şenol, Elif Başman, Arzu Kuzu, Esra Dora, Aysel Akçay gibi isimlerin bulunduğu iş ve cemiyet hayatından çok sayıda davetli katıldı.

Türkiye’nin en beğenilen marka ve tasarımcılarını Villa Restaurant’ta buluşturan etkinlikte Esra İnceefe, Mel’s Design, Jaquette by Elvan, Mergim, Utin NYC, Sorbe, Mehry Mu, Boho Loves Elif Mısırlı, Diva’s Leather and Fur, Tohum, Goja Official ve Diana Broussard’ın 2016-2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nun en gözde modelleri katılımcıların beğenisine sunuldu.

Fotoğraflar:

Continue Reading
Bu haberi yorumlayın!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler

Facebook

To Top