Bizimle İletişime Geçin!

Başkent Magazin

Başkent Magazin

ALTIN KALPLER’DEN İSTANBUL ÇIKARMASI

MAGAZİN

ALTIN KALPLER’DEN İSTANBUL ÇIKARMASI

ALTIN KALPLER’DEN İSTANBUL ÇIKARMASI

Altın Kalpler Gönüllü Yardım Oluşumu, İstanbul Sait Halim Paşa Yalısı’nda anlamlı bir davet düzenledi. Ankara cemiyeti ve İstanbul sosyetesinden tanıdık isimlerin katıldığı geceden elde edilen gelir 15 Temmuz Şehitleri ailelerine bağışlanacak. Ankara’da birçok yardım organizasyonuna imza atan Altın Kalpler Gönüllü Yardım Oluşumu, İstanbul’u fethetti. Grup üyeleri Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenen gecede İstanbul sosyetesinden isimlerle buluştu. Şık konukların katıldığı geceden toplanan gelir, 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında Gölbaşı’nda şehit düşen polislerin ailelerine aktarılacak.

Defile ve müzayede yapıldı
Deniz manzaralı tarihi binada gerçekleşen davet renkli görüntülere sahne oldu. Davetin ev sahipliğini eski Bakan Halit Dağlı’nın eşi Şenay Dağlı yaptı. Dağlı yaptığı konuşmada, “Bilet satışları, müzayede ve defileden elde edilen gelirin tamamı şehit ailelerinin çocuklarının eğitimi için kullanılacak” dedi. Kokteyl ile başlayan gecede, emeği geçen ve sponsor olan kurumlara plaket verildi. Organizasyonda ünlü modacı Mehmet Köymen, 2017 Haute Couture koleksiyonunu davetlilerin beğenisine sunarken, ünlü antikacı Uğur Batur da şehit polis çocukları yararına bir müzayede gerçekleştirdi.

Bağışları Vali Topaca’ya götürecekler
İstanbul’da hem renkli hem de anlamlı bir davet düzenlediklerinin altını çizen Dağlı, “Topladığımız geliri önümüzdeki günlerde Ankara Valisi Ercan Topaca’ya götüreceğiz. Bu paraların valilik tarafından dağıtılmasını daha doğru bulduk” dedi.

Fotoğraflar:

Continue Reading
Bu haberi yorumlayın!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler

Facebook

To Top