Bizimle İletişime Geçin!

Başkent Magazin

Başkent Magazin

7’NCİ BUHARA MEDYA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

MAGAZİN

7’NCİ BUHARA MEDYA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

7’NCİ BUHARA MEDYA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Uluslararası 7’nci Buhara Medya Ödülleri Sheraton Otel’de görkemli bir geceyle sona erdi. Geceye Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, milletvekilleri, valiler, belediye başkanları, işadamları ve sanatçılar katıldı.

Konukların salondaki yerlerini almalarının ardından seğmenler danslarıyla beğeni kazandı. İlk olarak Buhara Medya yönetim Kurulu Başkanı Burçin Öztürk sahneye çıktı. Türkiye’nin zor günlerden geçtiğini belirten Öztürk, birlik ve beraberlik duygusunun her geçen gün biraz daha artmasını diledi. Daha sonra ödül törenine geçildi. Törende ‘Yılın Siyasetçisi’ ödülü alan Numan Kurtulmuş, “Güçlü Türkiye için hepimiz varız, biz varız. İnşallah aziz milletimizin kararıyla Türkiye, güçlü büyük Türkiye olma yolunda, emin adımlarla, kararlı adımlarla yürüyecektir” dedi. ‘Yılın Bakanı’ ödülüne layık görülen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ise Türkiye’nin çevresinde ve dünyada önemli hadiselerin yaşandığı, insanın çok insanlığın kıt olduğu bir dönemden geçildiğini, ödülü bakan arkadaşları adına aldığını ifade etti.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü de “Yılın Bakanı” ödülünü aldı.
‘Yılın Grup Başkanvekili’ ödülü AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, ‘Yılın Milletvekili’ ödülü AK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, ’15 Temmuz Yerel Direniş’ ödülü Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, ,’Yılın Sendika Başkanı’ ödülü Öz Orman İş Genel Başkanı Settar Aslan, ‘Yılın Erkek Bürokratı’ ödülü Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanı Adem Ceylan ve ‘Yılın Türk Sanat Müziği Bayan Sanatçısı’ ödülü de Muazzez Ersoy’un oldu.

Fotoğraflar:

Continue Reading
Bu haberi yorumlayın!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler

Facebook

To Top