Bizimle İletişime Geçin!

Başkent Magazin

Başkent Magazin

MODA TUTKUNLARI YENİ SEZON ÜRÜNLERİ İNCELEDİ

DAVET

MODA TUTKUNLARI YENİ SEZON ÜRÜNLERİ İNCELEDİ

MODA TUTKUNLARI YENİ SEZON ÜRÜNLERİ İNCELEDİ

Ankaralı modacı Özlem Akyüz, yeni sezon koleksiyonlarının tanıtımını şık bir davetle yaptı. Etkinliğe katılan konuklar, Akyüz’ün tasarımlarını üzerlerinde deneme fırsatı buldu.

Başkentli modacılar yeni sezon koleksiyonlarını tanıtmak için farklı etkinlikler düzenliyor. Ankaralı modacı Özlem Akyüz de tasarımlarını tanıtmak için verdiği davette, konukları model olarak kullandı. Davete katılan misafirler, Akyüz’ün tasarımlarını üzerlerinde deneme fırsatı buldu. TOBB ETÜ’de moda tasarımı dersi de veren Akyüz’ün verdiği davet, moda tutkunlarını bir araya getirdi.

80’LERİN ÇİZGİLERİ KULLANILDI
Akyüz’ün GOP’daki moda evinde düzenlenen etkinlikte konuklar tasarımları yakından inceledi. Dünya modasından izler taşıyan kreasyon hakkında bilgi alan kadınlar daha sonra tasarımlarını üzerlerinde denedi. Renkli davette mankenlik deneyimi de yaşayan konuklar, Akyüz’ün tasarımlarından oluşan kombinleri üzerlerinde denedi. Modacı Akyüz, sosyal hayatın durgunlaştığı bu günlerde bir araya gelmenin önemine değinerek, “İnsanların internette vakit geçirmek yerine böyle bir etkinlikte buluşmaları hayata renk katmak için çok önemli. Artık ilkbahar yaz sezonuna giriyoruz. Bu dönemde neon renkler, parlayacak. Modacılar yeni sezonda 80’lerin çizgileri kullanılarak daha spor kıyafetler tasarlıyor” ifadelerini kullandı. Etkinlik kokteyl ve müzik eşliğinde son buldu.

Fotoğraflar:

Continue Reading
Bu haberi yorumlayın!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler

Facebook

To Top