Bizimle İletişime Geçin!

Başkent Magazin

Başkent Magazin

GENÇ MODACIDAN TAKI EĞİTİMİ

DAVET

GENÇ MODACIDAN TAKI EĞİTİMİ

GENÇ MODACIDAN TAKI EĞİTİMİ

Genç modacı Seren Erdoğan, Ankara cemiyetine takı eğitimi verdi. Konuklar bir yandan takı yapmayı öğrenirken diğer yandan da keyifli sohbetlere daldı.

Genç modacı Seren Erdoğan, Ankara’nın seçkin isimlerini 2017 ilkbahar/yaz aksesuar workshop’unda buluşturdu. House Cafe’de gerçekleşen 25 kişilik özel workshopta kişiye özel aksesuarlar yapıldı. Etkinlikten elde edilen gelir Mehmetçik Vakfı’na bağışlandı.

Erdoğan, yeni sezonun modası hakkında da ipuçları verdi. Genç modacı, yaprak yeşili olarak Türkçe’ye çevrilebilecek ‘greenery’ renginin 2017 yılının rengi olarak seçildiğini ifade ederek, “İçerisinde sarı tonları da barındıran bu canlı yeşil renk, doğadaki yeşilin yeniden canlandığı, yenilendiği ve dinçleştiği baharın ilk günlerini çağrıştırıyor. Bu canlı yeşil renk, kendimizi yeniden keşfedip daha umutlu ve iyimser bir şekilde dünyaya bakmamızı amaçlıyor” dedi. 2017 yılının modası olacak takılara da değinen Seren Erdoğan, eskilerde kalan broş modasının bu sezon kendini gösterip trend listesine girdiğini anlatarak, “Broşlar farklı şekillerde irili ufaklı çeşitleriyle giyimimizi süsleyecek. Yaklaşık 4-5 sene önce ortaya çıkan metal choker, yerini kumaş choker’a bırakarak yeni bir trend elde etti. İsterseniz sade isterseniz göğüs detaylı olarak bu kombini yaparsanız şık bir görünüm elde edersiniz” diye konuştu.

Fotoğraflar:

Continue Reading
Bu haberi yorumlayın!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler

Facebook

To Top