Bizimle İletişime Geçin!

Başkent Magazin

Başkent Magazin

LEXUS’TAN ŞIK LANSMAN

DAVET

LEXUS’TAN ŞIK LANSMAN

LEXUS’TAN ŞIK LANSMAN

Dünyaca ünlü lüks araç markası Lexus, Armada AVM’de açtığı yeni konsept showroomu için JW Marriott Otel’de şık bir davet düzenledi. Konuklar, markayı yakından tanıma fırsatı buldu. Davetliler sahne alan orkestranın eşliğinde lüks araç pazarı ve son dönemdeki gelişen teknolojiler üzerine bol bol sohbet etti.

“Bağırmıyor adeta fısıldıyor”
Markanın Türkiye yöneticilerinin ev sahipliğinde gerçekleşen renkli davete çok sayıda isim katıldı. Markanın Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Sayın Ali Haydar Bozkurt, “İstanbul’dan sonra Ankara’da da olmamız gerekiyordu. Bugün bir Lexus kullandığınızda Türkiye’nin yaklaşık 60 noktasında rahatlıkla hizmet alabiliyorsunuz. Buna benzer bir bayi ve hizmet ağı, lüks segmentteki hiçbir markada bulunmamaktadır. Çok sevdiğim ve markayı çok iyi tanımladığını düşündüğüm bir İngiliz atasözü var. ”Zenginlik bağırır ama servet fısıldar.” Lüks de bizde böyle duruyor. Bağırmıyor adeta fısıldıyor. Ankara’da olmaktan çok büyük gurur duyuyoruz. Tahmin ediyorum ki önümüzdeki dönemde sizler de trafikte daha fazla markamızın araçlarını göreceksiniz” dedi.

İndirim çeki verildi
Konuşmasının ardından geceye özel olarak hazırlanan leziz ikramlar ve içecekler servis edildi. Otelin Sky Vue restoranındaki şık atmosfer eşliğinde keyifli vakit geçiren seçkin simalar, ilerleyen dakikalarda sahne alan Flapper Swing Orkestrası’nı izledi. Repertualarında D. Reinhardt besteleri ve 1920-30’ların caz standartlarına yer veren Flapper Swing, davetililere keyifli anlar yaşattı. Lansmanın ilerleyen saatlerinde konuklar eğlenceli bir yarışmaya katıldı. Üç gruba ayrılan davetliler, gece için hazırlanan puzzle’ın parçalarını birleştirmek için yarıştı. Puzzle’ı ilk tamamlayan takıma Lexus araç alımında geçerli 10 bin € değerinde indirim çekinin verildi.

Fotoğraflar:

Continue Reading
Bu haberi yorumlayın!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler

Facebook

To Top