Bizimle İletişime Geçin!

Başkent Magazin

Başkent Magazin

ALTIN KALPLER İSTANBUL’DA BULUŞTU

DAVET

ALTIN KALPLER İSTANBUL’DA BULUŞTU

ALTIN KALPLER İSTANBUL’DA BULUŞTU

Altın Kalpler Gönüllü Yardım Oluşumu, İstanbul ve Ankara şubeleri bir araya geldi. İstanbul Büyük Kulüp’te gerçekleşen etkinlikten elde edilen gelirin Sığınma Ev’lerinde kalan kadınlara ve çocuklarına bağışlanacağı ifade edildi.

Ankara’da düzenlediği yardım davetleriyle adlarının duyuran, Eski Bakan Halit Dağlı’nın eşi Şenay Dağlı’nın kurucu başkanlığını üstlendiği Altın Kalpler Gönüllü Yardım Oluşumu İstanbul’a çıkarma yaptı. Ankara üyeleri düzenlenen etkinlikte İstanbul şubesi üyeleriyle buluştu.

Müzik ve eğlence bir arada
Hiçbir kuruma bağlı olmaksızın yardım davetleri ile ihtiyaç sahiplerine ulaşan Altın Kalpler, bu kez Sığınma Evleri’nde kalan kadınlara ve çocuklara yardım etmek amacıyla bağış topladı. Yardım davetlerine bir yenisin daha ekleyen grup üyeleri bir kaç gün süren İstanbul turunda renkli anlar yaşadı. Şehrin tarihi ve turistik yerlerini gezen Ankara grubu, daha sonra etkinlikte İstanbul üyeleriyle bir araya geldi. Gün boyu süren etkinliğe katılım da oldukça yoğun oldu.

1600 dolara alıcı buldu

Müzik ve danslarla renklenen davette konuklar sürpriz hediyeler dağıtıldı. Kapalı Çarşı’nın lüks mücevherat markalarından Joseph Budak’ın da davete özel tasarladığı takı, açık artırmayla 1600 dolara alıcı buldu. Çekilişle dağıtılan hediyeler arasında dünyaca ünlü tasarımcı Emre Ertürk’ün markası Emre Newyork’un tasarım gözlüğü ve çantasının yanı sıra, Sağlık ve Beslenme Uzmanı Nazan Cihan ve terapist Ayşegül Kayabay’ın seansları ve yoga dersleri de vardı. Renkli görüntülere sahne olan davetn ardından konuşan Başkan Dağlı, “Düzenlediğimiz davetlerle yardıma muhtaç insanalara el uzattıyoruz, onların yaralarına merhem olmaya çalışıyoruz. Ülke olarak her zamankinden çok daha birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.

Fotoğraflar:

Continue Reading
Bu haberi yorumlayın!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler

Facebook

To Top