Bizimle İletişime Geçin!

Başkent Magazin

Başkent Magazin

ANGİAD’DAN GÖRKEMLİ GENÇLİK BALOSU

MAGAZİN

ANGİAD’DAN GÖRKEMLİ GENÇLİK BALOSU

ANGİAD’DAN GÖRKEMLİ GENÇLİK BALOSU

Ankara’nın önde gelen sivil toplum kuruluşlarından Ankara Genç İş Adamları Derneği (ANGİAD) düzenlediği Geleneksel Gençlik Balosu’nu iş adamları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirdi.

Ankara Genç İş Adamları Derneği’nin ‘Gençlik Balosu’ Bilkent Otel’de gerçekleştirildi. Başkent iş dünyasından birçok ismin katıldığı gecede ünlü şarkıcı Berkay sahne aldı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla organize edilen gecenin ev sahipliğini ANGİAD Başkanı Emre Altındağ gerçekleştirdi. Altındağ konuşmasına gençlik bayramını armağan eden ulu önder Kemal Atatürk’e ve silah arkadaşlarına duyduğu minneti dile getirerek başladı. Altındağ, “Başkentli genç iş adamlarının çatı kuruluşu olan derneğimiz her geçen gün biraz daha büyüyen ve güçlenen yapısıyla yoluna devam edecektir. Hiç bir başarı tesadüf değildir. Bu derneğe gönül vermiş insanlar olarak tesadüfe inanmıyoruz, sadece çalışma azmimize kararlılığımıza ve birbirimize duyduğumuz güven duygusuna inanıyoruz” diye konuştu.

Altındağ’ın konuşmasının ardından yönetim kurulu üyelerine bir törenle plaketleri verildi. Daha sonra ANGİAD’ın yeni üyeler sahneye davet edildi ve serfitikaları takdim edildi. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise sahneyi ünlü şarkıcı Berkay aldı. Berkay’ın sahneye çıkmasıyla coşku iyice arttı. Ünlü şarkıcı en güzel şarkılarını ANGİAD Ailesi için seslendirdi.

Fotoğraflar:

Continue Reading
Bu haberi yorumlayın!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Haberler

Facebook

To Top